فیلم و سریال

جزئیات جدید درباره فصل دوم سریال The Last of Us و نقش ابی abby

سریال آخرین بازمانده از ما (لست اف اس The Last of Us) یکی از معروف‌ترین سریال‌های مبتنی بر بازی‌های ویدیویی تمام دوران است، مجموعه‌ای که توسط سونی با همکاری HBO تولید شده است، میراث این عنوان محبوب را با خود به همراه داشت و این میراث به موفقیت خوبی تبدیل شد. البته اگر از صحنه‌های مشمئز کننده سریال The Last of Us صرفنظر کنیم! اخیراََ بحث ابی دوباره داغ شده است و همین موضوع گمانه‌زنی درباره بازیگر نقش ابی در سریال لست اف اس 2 را ترند کرده.

گمانه‌زنی درباره بازیگر نقش ابی abby در سریال لست اف اس 2

خبرهای مهمی در مورد فصل دوم این سریال وجود دارد، در مصاحبه اخیر «کریگ مازین» نویسنده و کارگردان سریال آخرین بازمانده از ما با «هالیوود ریپورتر» از جنبه‌های جالب قسمت بعدی این سریال پرده برداری کرده است، اما تاکنون تریلر و اطلاعات رسمی دقیقی نداریم. با این حال پیش‌بینی می‌شود فصل دوم سریال آخرین بازمانده از ما را در سال ۲۰۲۵ مشاهده کنیم، اگرچه هیچ جزئیاتی در این زمینه وجود ندارد.

کریگ مازن فاش کرد که بودجه فصل دوم لست اف اس بیشتر از فصل اول خواهد بود و این بار HBO با تصمیمات سرنوشت ساز خود همه طرفداران را شگفت زده خواهد کرد که دلیل اصلی افزایش بودجه سریال آخرین بازمانده از ما همین است. در این مصاحبه گفته شد که ابیگیل اندرسون «ابی» شخصیتی که در The Last of Us Part 2 ظاهر شد و سروصدای زیادی به پا کرد در فصل دوم خواهد بود، اما هنوز تایید نشده است که در نهایت چه کسی این نقش را بازی خواهد کرد. لورا بیلی دوست داشتنی با توجه به عملکرد خیره‌کننده و ایفای نقش کلاس جهانی که با این شخصیت در بازی ارائه داد جزو نامزدهای اصلی بازی در نقش ابی است.

جزئیات جدید درباره فصل دوم سریال The Last of Us و نقش ابی abby

جزئیات جدید درباره فصل دوم سریال The Last of Us

  • بودجه فصل دوم سریال آخرین بازمانده از ما از فصل نخست بیشتر است
  • بازیگر نقش شخصیت «ابی» انتخاب شده است
  • اتفاقات بازی لست اف اس 2 در بیش از یک فصل پوشش داده خواهند شد
  • انحرافاتی از مسیر داستانی بازی لست اف اس 2 وجود خواهد داشت
  • تعداد افراد آلوده بیشتر از قسمت اول خواهند بود
  • سریال آخرین بازمانده از ما فصل دوم سال ۲۰۲۵ را برای پخش هدف قرار می‌دهد
  • فیلمبرداری همچنان به دلیل اعتصاب بازیگران و نویسنده‌های هالیوودی متوقف است

گفته می‌شود که وقایع قسمت دوم بازی به دلیل عمق اتفاقات در بیش از یک فصل پوشش داده خواهد شد و این بدان معناست که سریال آخرین بازمانده از ما به آرامی از منبع اصلی که همان بازی است منحرف خواهد شد. موضوعی که تجربه‌ای پرشور و هیجان‌انگیز را برای کسانی که قبلاً بازی را امتحان کرده‌اند فراهم می‌کند.

3.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا