تکنولوژی

زمان انتشار One UI 6.1 برای گلکسی A54 مشخص شد

به گزارش کارمادیو، تاکنون خبر‌های زیادی درباره‌ی انتشار رابط کاربری One UI 6.1 برای پرچمدار‌های سامسونگ منتشر شده است و به‌نظر می‌رسد این به‌روزرسانی برای تعدادی از بهترین گوشی های میان رده سامسونگ نظیر گلکسی A54، گلکسی A53 و گلکسی A52s نیز منتشر خواهد شد.

یک افشاگر با انتشار پستی در نیور، نقشه‌ی راه انتشار One UI 6.1 را برای انواع گوشی سامسونگ مشخص کرده است. طبق این پست، سری گلکسی S23، گلکسی S22، گلکسی S21 و گلکسی S23 FE در مرحله‌ی بتای داخلی هستند و حتی برخی از آن‌ها در حال رسیدن به مرحله‌ی پایدارند.

گوشی‌های گلکسی A54، گلکسی A34، گلکسی A53 و گلکسی A52s که در لیست بهترین گوشی های سامسونگ قرار دارند، در مرحله‌ی بتای پایدار به‌سر می‌برند. علاوه‌بر موارد گفته شده، به‌روزرسانی مورد بحث برای گوشی‌های گلکسی A73، گلکسی F54 و گلکسی M34 در دست توسعه است.

از بهترین گوشی های تاشو سامسونگ که در لیست اعلامی قرار دارند، می‌توان به گلکسی زد فولد ۵، گلکسی زد فلیپ ۵، گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ اشاره کرد. دستگاه‌‌های نام‌برده در مرحله‌ی بتای داخلی به‌سر می‌برند.

فرم‌ور‌های قرار گرفته در برنامه‌ی CheckFirm نیز تا حدودی ادعای افشاگر مذکور را تأیید می‌کنند. طبق عملکرد سالیان گذشته‌ی سامسونگ، به‌روزرسانی‌ها ظرف حداکثر دو تا سه ماه پس از قرارگیری فرم‌ور‌های جدید در برنامه‌ی یادشده، منتشر می‌شوند. چنین چیزی یعنی احتمالاً به‌روزرسانی One UI 6.1 تا خرداد ماه برای گوشی‌های نام‌برده منتشر خواهد شد.

سامسونگ در مراسم رونمایی از سری گلکسی S24 زمان زیادی را به معرفی One UI 6.1 اختصاص داد. رابط کاربری جدیدی کره‌ای‌ها با تکیه‌بر هوش مصنوعی، امکانات مختلفی از جمله Circle to Search، ترجمه‌ی زنده تماس، تغییر لحن نوشتار در کیبورد سامسونگ و Browsing Assist را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

ویژگی‌های مبتنی‌بر هوش مصنوعی One UI 6.1 به پرچمدار‌های ۲۰۲۳ این شرکت راه خواهند یافت، اما به‌احتمال زیاد میان‌رده‌هایی نظیر گلکسی A54 این ویژگی‌ها را دریافت نخواهند کرد.

توجه کنید که گوشی‌های نام‌برده و تاریخ ذکر شده از سوی سامسونگ اعلام نشده‌اند و احتمالی هستند.

امتیاز بدهید

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا