فیلم و سریال

عکس سانسور بدن ساعد سهیلی در پوستر فیلم «شهرک»

به گزارش کارمادیو، در پوستر فیلم «شهرک» که بازیگر اصلی آن ساعد سهیلی می باشد، یقه پیراهن این بازیگر توسط عاملان سانسور پوشانده شده است. سانسور و ممیزی در سینما، هر روز چهره جدیدی از خود نشان می دهد، تا جایی که کار به ممیزی لباس بازیگران مرد سینما هم رسیده است.

داستان این فیلم، دربارهٔ جوان علاقمند به بازیگریست که در تست یک فیلم سینمایی بزرگ قبول می‌شود و برای پیوستن به این پروژه و رسیدن به آرزوی خود یعنی بازیگر شدن، باید شرایط ویژه و تمرین‌های روحی و روانی گروه بازیگران در شهرکی ایزوله شده را بپذیرد.

در حالی که سازندگان فیلم‌ها پیش از این بیشتر نگران سانسور سخت‌گیرانه درباره پوشش و حجاب زنان بودند، در جدیدترین اقدام پیشگیرانه‌ای که مسئولان فرهنگی داشته‌اند، پوستر و بنرهای تبلیغاتی فیلم سینمایی «شهرک» باش سانسوری عجیب مواجه شده است.

مسئولان مربوطه در زمینه تایید محتوای تبلیغات، در این پوستر که بازیگر و چهره اصلی آن ساعد سهیلی است، سراغ یقه پیراهن این بازیگر رفته‌اند و به شکل عجیبی آن را با رنگ مشکی پوشانده‌اند.

عکس سانسور بدن ساعد سهیلی در پوستر فیلم «شهرک»

البته سانسور دیگری که در این پوستر اتفاق افتاده، مربوط به موهای مهتاب ثروتی، بازیگر زن فیلم است که با لباس عروس در پائینِ سمت چپ پوستر قابل مشاهده است.

به نظر می‌رسد دلیل اصلی تاخیر در تبلیغات محیطی فیلم سینمایی «شهرک» که ۵ روز از آغاز اکران آن در سینماها گذشته، همین سخت‌گیری‌ها و ممیزی‌ها است.

امتیاز بدهید

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا