سرگرمی

کالاف دیوتی بعدی Call of Duty: Modern Warfare 3 نام دارد

این عنوان توسط استودیوی اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) در دست ساخت قرار دارد، اما استودیوهای دیگر اکتیویژن نیز توسعۀ بازی را پشتیبانی می‌کنند. جیسون شرایر، منبع داخلی مشهور از وبسایت بلومبرگ، پیش از این فاش کرده بود که Call of Duty کالاف دیوتی 2023 ادامه‌ای بر Modern Warfare 2 خواهد بود.

گزارش‌ها به این موضوع اشاره دارند که در ابتدا قرار بود Call of Duty 2023 یک «بستۀ‌الحاقی پریمیوم و گران‌قیمت» باشد، اما بعدها اکتیویژن تصمیم گرفت تا با گسترش دادن پروژه، Modern Warfare 3 (یک بازی کاملاً جدید) را ارائه دهد. اینسایدر گیمینگ اعلام کرده است که MW3 شامل بخش داستانی، چندنفره، حالت زامبی‌ و یک نقشۀ جدید برای Warzone 2 خواهد شد و معرفی‌ای شبیه به برخی نسخه‌های قبلی خواهد داشت. به عبارت دیگر، در جریان یک رویدادِ درون بازی (in-game) رونمایی از آن رخ خواهد داد. عناوین Black Ops Cold War و Vanguard به همین شکل رونمایی شدند، اما معرفی Modern Warfare 2 در رویداد COD NEXT صورت گرفت.Insider Gaming همچنین به این موضوع اشاره دارد که بازی Call of Duty 2023 در تاریخ ۱۹ آبان (۱۰ نوامبر) امسال برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و پلتفرم PC عرضه خواهد شد.

اگرچه اطلاعات زیادی حول این عنوان وجود ندارد، اما Insider Gaming متذکر شده است که این بازی نیز معرفی‌ای شبیه به برخی نسخه‌های قبلی خواهد داشت و در جریان یک رویدادِ درون بازی (in-game) رونمایی از آن رخ خواهد داد. عناوین Black Ops Cold War و Vanguard به همین شکل رونمایی شدند، اما معرفی Modern Warfare 2 در رویداد COD NEXT صورت گرفت. شایعه‌ها به این موضوع اشاره دارند که Call of Duty 2023 توسط اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) در دست ساخت قرار دارد و داستان Modern Warfare 2 را ادامه خواهد داد. نام نهایی این اثر هنوز فاش نشده است. Insider Gaming همچنین به این موضوع اشاره دارد که بازی Call of Duty 2023 در تاریخ ۱۹ آبان (۱۰ نوامبر) امسال برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و پلتفرم PC عرضه خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا