سرگرمی

5 روش به دست آوردن یوسی در بازی پابجی موبایل

روش های زیادی برای به دست آوردن یوسی در بازی پابجی موبایل وجود دارد. اگر می خواهید بدانید که بهترین روش برای به دست آوردن یوسی چیست و استفاده از هر کدام از این روش ها چه مزایایی برای شما دارد، در این مقاله با ما همراه باشید.

روش های رایگان کسب یوسی پابجی موبایل

برای پیشرفت در هر مرحله از بازی شما متناسب با مرحله ای که در آن قرار دارید باید لباس، سلاح و سایر تجهیزات خود را ارتقا دهید. علاوه بر خرید یوسی راه های دیگری نیز برای به دست آوردن آن وجود دارد که در ادامه به 5 روش آن می پردازیم.

1-فالو شبکه های اجتماعی

اولین روش برای به دست آوردن یوسی پابجی که تقریبا بین بازیکنان حرفه ای متداول است، فالو کردن شبکه های اجتماعی و یوتیوب این بازی پرطرفدار است. در این شبکه ها، رویدادهایی قرار داده می شود که با به چالش کشیدن بازیکنان، یوسی رایگان دریافت می کنند. برای برنده شدن در این چالش ها لازم است تا تمام تکنیک هایی که بلد هستید را بکار بگیرید زیرا افراد زیادی در این رویداد ها شرکت می کنند.

2- سایت pubskins

روش دیگری که می توانید به وسیله آن یوسی رایگان کسب کنید، این است که با ورود به سایت pubskins، ایمیلی که با آن در بازی پابجی حساب باز کردید را وارد کنید. سپس بعد از گذشت کمتر از ده دقیقه خواهید دید که 100 یوسی رایگان در اکانت شما قرار گرفته است.

همچنین پس از وارد کردن ایمیل در این سایت، یک لینک برای شما ارسال می شود که با دادن آن به سایر بازیکنان می توانید باز هم یوسی رایگان دریافت کنید. با ثبت نام هر شخص از طریق این لینک، 50 یوسی به عنوان هدیه به شما داده خواهد شد.

3- نصب بازی Bonus Challenge

راه دیگر نصب بازی Bonus Challenge موبایل است. پس از نصب این برنامه یک پکیج یوسی در اختیار شما قرار می گیرد. با انجام بازی و طی کردن چالش های مختلف می توانید یوسی رایگان بیشتری کسب کنید. شاید کمی غیر قابل باور باشد اما با نصب و بازی در این برنامه می توانید تا 1800 یوسی نیز دریافت کنید.

4پاسخگویی به Survey

یکی دیگر از روش های به دست آوردن یوسی پابجی موبایل، پاسخگویی به Survey است. برای استفاده از این روش باید google opinion rewards را روی موبایل خود نصب کرده و شروع به کار کردن با آن کنید. شاید در ابتدا هدیه ای دریافت نکنید اما باید ادامه دهید. پس از مدتی جایزه گوگل پلی را دریافت خواهید کرد.

زمانی که به اندازه کافی جایزه از این طریق در گوگل پلی بدست آوردید، وارد بازی شده و در قسمت خرید یوسی یا همان UC purchase، روش پرداخت را google play balance انتخاب کنید. در این حالت تمامی اعتبارهای به دست آمده را به یوسی تبدیل کرده اید.

5- چالش ها

آخرین راه به دست آوردن یوسی پابجی که وقت گیرترین آن نیز هست، انجام مراحل بازی و چالش هایی که درون خود بازی پابجی قرار داده شده است. شرط ورود به چالش های این بازی داشتن حداقل یک یوسی در اکانت شما است. پس از ورود به هر مرحله و بکارگیری تکنیک های حرفه ای، برنده این چالش ها شده و یوسی رایگان به عنوان پاداش دریافت می کنید.

ایرادات به دست آوردن یوسی رایگان + خرید یوسی پابجی موبایل

در روش های رایگان شما باید از طریق تکنیک هایی که در بازی وجود دارد یوسی رایگان به دست آورید. این یوسی ها برای خرید سلاح ها و تجهیزات استفاده کرده و دوباره  دنبال راهی برای به دست آوردن یوسی باشید. در مقابل روش رایگان، روش پولی وجود دارد که تعداد مشخصی یوسی را با پرداخت مبلغی دریافت می کنید. این روش بسیار ساده تر و سریع تر از روش رایگان است.

چرا که شما برای کسب یوسی رایگان باید زمان زیادی را صرف به دست آوردن آن کنید و این موضوع بسیار وقت گیر و چالش برانگیز است. علاوه بر این یوسی هایی که از روش رایگان به دست می آیند ممکن است به گوشی شما آسیب وارد کنند و حتی اکانت بازی شما را هک کنند. در نتیجه مطمئن ترین راه خرید یوسی پابجی موبایل است.

خرید یوسی پابجی موبایل این امکان را به شما می دهد تا بتوانید در تمامی رقابت ها با تجهیزات کامل شرکت کنید. همچنین امکان پیروزی شما در چالش های مختلف را بالا خواهد برد. با خرید یوسی دیگر زمان خود را صرف انجام روش های مختلف برای کسب یوسی رایگان نکرده و به بازی حرفه ای می پردازید. مهم ترین چالش پیش روی شما انتخاب یک سایت معتبر برای خرید یوسی است. چرا که برخی از فروشگاه ها علاوه بر فروش یوسی فیک، اکانت شما را نیز هک می کنند. پس بهتر است در انتخاب فروشگاه معتبر در حوزه بازی دقت کنید.

 

2.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا