تکنولوژی

Redmi 9 و Redmi Note 9 کاربران را با به‌روزرسانی MIUI 14 غافلگیر کرد

در یک رویداد شگفت‌انگیز، شیائومی ایمیلی را برای یکی از کاربران ردمی نوت 9 ارسال کرده است که برنامه‌های آن‌ها برای عرضه به‌روزرسانی MIUI 14 را برای این دستگاه فاش کرده است. با توجه به اینکه Redmi Note 9 قبلاً در لیست پایان پشتیبانی (EOS) قرار گرفته بود، این اعلامیه برای کاربران یک سورپرایز خوشایند است. تصمیم شیائومی برای ارائه به‌روزرسانی برای ردمی نوت 9 نشان‌دهنده تعهد آن‌ها به رضایت کاربران و تعهد آنها به پشتیبانی از دستگاه‌هایشان فراتر از طول عمر مورد انتظار است. با کارمادیو همراه باشید.

فهرست EOS (پایان پشتیبانی) و پیامدهای آن

به طور معمول، هنگامی که یک دستگاه به مرحله پایان پشتیبانی (EOS) خود می رسد، به این معنی است که سازنده دیگر به روز رسانی های نرم افزاری، از جمله وصله های امنیتی و ارتقاء سیستم عامل اصلی را ارائه نمی دهد. این تصمیم معمولا بر اساس عوامل مختلفی مانند محدودیت های سخت افزاری، سن دستگاه و تمرکز سازنده بر روی پشتیبانی از مدل های جدیدتر گرفته می شود.

Redmi 9 و Redmi Note 9 کاربران را با به‌روزرسانی MIUI 14 غافلگیر کرد
گنجاندن هر دو گوشی Redmi 9 و Redmi Note 9 در لیست EOS شیائومی سوالات و عدم قطعیت هایی را در بین کاربران ایجاد کرده است. از آنجایی که این دستگاه ها متعلق به یک پلتفرم هستند، انتظار می رود که Redmi 9 نیز به روز رسانی MIUI 14 را دریافت کند. ارتباط شیائومی از طریق ایمیل ها و ویدیوهای یوتیوب که برنامه های خود را برای ارائه به روز رسانی MIUI 14 در سه ماهه سوم و چهارم سال 2023 بیان می کند، بر سردرگمی افزوده است. در حالی که تعهد شرکت به ارائه به‌روزرسانی آشکار است، تصمیم برای فهرست کردن این دستگاه‌ها به‌عنوان EOS در حالی که همزمان وعده به‌روزرسانی آینده را می‌داد، کاربران را گیج کرده است. پیام‌های متناقض شیائومی باعث ایجاد حس ابهام شده است و کاربران مشتاقانه منتظر شفاف‌سازی و تایید بیشتر در مورد به‌روزرسانی MIUI 14 برای Redmi 9 هستند.

حرکت غیرمنتظره شیائومی برای ردمی نوت ۹

به گزارش کارمادیو، تصمیم شیائومی برای ارائه به‌روزرسانی MIUI 14 به کاربران ردمی نوت ۹، با وجود قرار گرفتن آن در لیست پایان پشتیبانی، بسیاری را شگفت‌زده کرده است. این حرکت تعهد شیائومی به پایگاه کاربری خود را برجسته می‌کند و نشان‌دهنده انحراف از هنجار صنعت در کنار گذاشتن پشتیبانی از دستگاه‌ها پس از رسیدن به فاز EOS است. تصمیم شیائومی همچنین نشان دهنده تمایل آنها به افزایش طول عمر دستگاه های خود و اطمینان از اینکه کاربران می توانند همچنان از تجربه ای به روز و ایمن لذت ببرند، منعکس می کند.

زمان بروزرسانی miui 14 برای Redmi Note 9 و Redmi 9

زمان بروزرسانی miui 14 برای Redmi Note 9 و Redmi 9

با توجه به ایمیل ارسال شده توسط شیائومی، کاربران Redmi Note 9 می توانند انتظار داشته باشند که به روز رسانی MIUI 14 را بین سه ماهه سوم و چهارم سال 2023 دریافت کنند. در حالی که تاریخ انتشار مشخصی هنوز اعلام نشده است، این بازه زمانی به کاربران یک ایده کلی از زمان آنها را می دهد. می تواند به روز رسانی را پیش بینی کند. شفافیت شیائومی در ارائه این اطلاعات به کاربران اجازه می دهد تا از قبل برنامه ریزی کنند و مشتاقانه منتظر ویژگی ها و پیشرفت های جدیدی باشند که MIUI 14 برای دستگاه های Redmi Note 9 خود به ارمغان می آورد.

نتیجه

تصمیم شگفت‌انگیز شیائومی برای ارائه به‌روزرسانی MIUI 14 به کاربران Redmi Note 9، با وجود اینکه دستگاه در لیست EOS قرار دارد، نشان‌دهنده تعهد این شرکت به مشتریان خود است. شیائومی با گسترش پشتیبانی نرم افزاری فراتر از طول عمر مورد انتظار دستگاه، نمونه ای مثبت برای سایر سازندگان در صنعت است. کاربران Redmi Note 9 اکنون می توانند به لطف به روز رسانی آتی MIUI 14 که مجموعه ای از ویژگی ها و پیشرفت های جدید را برای دستگاه هایشان به ارمغان می آورد، منتظر یک تجربه کاربری پیشرفته باشند.

امتیاز بدهید

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا