تکنولوژی

Redmi Note 12 به‌روزرسانی HyperOS را دریافت می‌کند

به گزارش کارمادیو، با پیشرفت سریع فناوری گوشی‌های هوشمند، شیائومی با عرضه به‌روزرسانی HyperOS برای Redmi Note 12 گام بزرگی به جلو برداشته است. این به‌روزرسانی پیشگامانه که منحصراً برای کاربران منتخب دارای رام جهانی طراحی شده است، ویژگی‌های تکاملی HyperOS را به‌طور یکپارچه ادغام می‌کند و سری Redmi Note 12 را به جایگاه بالاتر ارتقا می‌دهد.

به‌روزرسانی HyperOS که بر روی پایه‌های محکم پلتفرم اندروید 14 ساخته شده است، فقط یک پیشرفت نرم‌افزار معمولی نیست، بلکه انقلابی پیشگامانه است که برای ارتقای بهینه‌سازی سیستم و تعریف مجدد تجربه کاربر طراحی شده است. با شماره ساخت منحصر به فرد OS1.0.2.0.UMGMIXM، این به روز رسانی بازبینی کاملی از قابلیت های Redmi Note 12 4G NFC با حجم 4.4 گیگابایت را نشان می دهد.

تغییرات HyperOS برای Redmi Note 12

از 18 دسامبر 2023 (27 آذر 1402)، تغییرات به‌روزرسانی Redmi Note 12 4G NFC HyperOS منتشر شده زیر برای منطقه جهانی توسط شیائومی ارائه شده است.

Redmi Note 12 4G NFC HyperOS

[سیستم]

به روز رسانی وصله امنیتی اندروید تا نوامبر 2023. افزایش امنیت سیستم.

[زیبایی شناسی پر جنب و جوش]

  • زیبایی شناسی جهانی از خود زندگی الهام می گیرد و ظاهر و احساس دستگاه شما را تغییر می دهد
  • زبان انیمیشن جدید تعامل با دستگاه شما را سالم و شهودی می کند
  • رنگ های طبیعی به هر گوشه از دستگاه شما سرزندگی و سرزندگی می بخشند
  • فونت سیستم کاملاً جدید ما از چندین سیستم نوشتاری پشتیبانی می کند
  • برنامه Redesigned Weather نه تنها اطلاعات مهمی را در اختیار شما قرار می دهد، بلکه به شما نشان می دهد که چه حسی در بیرون دارید
  • اعلان‌ها بر روی اطلاعات مهم متمرکز شده و آن‌ها را به کارآمدترین روش به شما ارائه می‌کنند
  • هر عکسی می‌تواند مانند یک پوستر هنری در صفحه قفل شما باشد که با جلوه‌های متعدد و رندر پویا بهبود یافته است
  • نمادهای صفحه اصلی جدید موارد آشنا را با اشکال و رنگ های جدید تازه می کنند
  • فناوری رندر چندگانه داخلی ما تصاویر را در کل سیستم ظریف و راحت می کند
  • به‌روزرسانی HyperOS مجموعه‌ای از پیشرفت‌ها را با هدف افزایش بهینه‌سازی سیستم به سطوح بی‌سابقه ارائه می‌دهد. تنظیم اولویت رشته پویا و ارزیابی چرخه وظیفه عملکرد بهینه و بهره وری انرژی را تضمین می کند و هر تعامل با Redmi Note 12 4G NFC را لذت بخش می کند.

این به روز رسانی برای کاربران شرکت کننده در برنامه آزمایشی HyperOS ارائه می شود و نشان دهنده تعهد عمیق شیائومی به آزمایش های گسترده قبل از عرضه بزرگتر است. در حالی که فاز اولیه بر روی ROM جهانی متمرکز است، عرضه‌ای که نوید یک تجربه غنی‌تر از گوشی‌های هوشمند را به کاربران در سراسر جهان می‌دهد قریب‌الوقوع است.

علاوه بر این، HyperOS شیائومی به زودی برای کاربران Redmi Note 12 عرضه خواهد شد. آخرین نسخه داخلی HyperOS به‌روزرسانی OS1.0.2.0.UMTMIXM است که تأیید می‌کند که Redmi Note 12 هر لحظه به‌روزرسانی HyperOS را دریافت می‌کند.

 

امتیاز بدهید

نوشته های مشابه

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا